Пандил Шишков 22 - Аеродром - Телефон: +389 71 238 184

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

 • Hanters Style

  чорапи

  Вашата удобност е наша мисија

  Нарачај
 • Hanters Style

  чорапи

  Вашата удобност е наша мисија

  Нарачај

Најпродавани

Билјана Младеновска

“Многу сум задоволен од услугата, професионална и навремена. Чорапите беа подобро од што очекував, одличен квалитет. Секому ги препорачувам!“

Стефан Марковски

“Ептен сум задоволен од услугата, професионална и навремена. Чорапите беа подобро од што очекував, одличен квалитет. Секому ги препорачувам!“

Зоран Стефановски

“Најмногу сум задоволен од услугата, професионална и навремена. Чорапите беа подобро од што очекував, одличен квалитет. Секому ги препорачувам!“

Hanters Style - Поезија за Вашите стапала
Hanters Style - Поезија за Вашите стапала

Hanters Style е бренд кој од неодамна започна со производство и дизајн на чорапи. Колекциите и дизајните се за луѓе кои не се плашат да покажат храброст и уникатност пре...

Прочитај повеќе
Разбудете ја летната фантазија со смели, тропски и тренди костими за капење
Разбудете ја летната фантазија со смели, тропски и тренди костими за капење

Не се разочарувајте доколку вашите летни планови се срушени оваа година. Сите ние треба да преземеме некои мерки на претпазливост и да направиме измени во нашите планови...

Прочитај повеќе
Машки шорцеви за капење - новиот тренд на облекување
Машки шорцеви за капење - новиот тренд на облекување

Фармерките рангираат високо на листата во изборот за секојдневен изглед. Ова е случај се додека сезоната на тропски температури не тропне на нашата врата....

Прочитај повеќе

Контакт

За сите дополнителни информации, слободно контактирајте нѐ!

Пријави се за Newsletter

... и први добивајте ексклузивни промоции