Пандил Шишков 22 - Аеродром - Телефон: +389 71 238 184

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

Женски чорапи во кутија - SENSE BOX

Подароци

549 ден. ден.

За производот

Женски чорапи во кутија со 5 пара. Можете да направите комбинација по ваша желба на следниот начин: -Додадете ја кутијата во кошничка -Потоа во кошничката во делот Забелешка внесете ги шифрите на чорапите кои ги сакате

Изберете големина

Пријави се за Newsletter

... и први добивајте ексклузивни промоции