Пандил Шишков 22 - Аеродром - Телефон: +389 71 238 184

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

Бикини 152

Костими за капење

1.199 ден. 1.598 ден.

За производот

Бикини со широко врзување - горен дел.

Изберете големина

Пријави се за Newsletter

... и први добивајте ексклузивни промоции