Пандил Шишков 22 - Аеродром - Телефон: +389 71 238 184

Брендовите Hanters Style, Бонати и Сара Колант отсега на едно место за онлајн нарачки!

Брендовите Hanters Style, Бонати и Сара Колант отсега на едно место за онлајн нарачки!

Брендовите Hanters Style, Бонати и Сара Колант отсега на едно место за онлајн нарачки!

Женски бикини 126

Костими за капење

1.199 ден. 1.598 ден.

За производот

Лесно поставени корпи за жица. Задниот дел е на врзување, а околу вратот има прерамки што може да се отстранат доколку е потребно. Светли бои, интересен дизајн.. Долниот дел се бразилијана бикини гаќички.

Изберете големина

Пријави се за Newsletter

... и први добивајте ексклузивни промоции