Пандил Шишков 22 - Аеродром - Телефон: +389 71 238 184

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

Бесплатна достава: За сите нарачки над 590 денари низ цела Македонија

HAPPY WOMEN'S DAY

Подароци

209 ден. ден.

За производот

Кутија со 2 пара чорапи.

Изберете големина

Го имаме идеалниот подарок за “Денот на жената” 👸
Без разлика дали станува збор за вашата мајка, сестра, наставник,
сопруга или девојка, јасно е дека без нив вашиот живот би бил нецелосен.
Изразете благодарност и најважно од се подарете многу љубов🥰

Пријави се за Newsletter

... и први добивајте ексклузивни промоции